Стоян, 51 г.
„След тежък житейски период, тук намерих не просто помощ, а разбиране. Подходът е мек, ненатрапчив, но дълбок. Хомеопатията ми помогна да се справя и физически, а терапията – психически.“
„След тежък житейски период, тук намерих не просто помощ, а разбиране. Подходът е мек, ненатрапчив, но дълбок. Хомеопатията ми помогна да се справя и физически, а терапията – психически.“
„Ходих по лекари за хронични главоболия, без резултат. След консултация и внимателно подбрано хомеопатично лечение главоболията намаляха значително. Психотерапевтичната работа ми помогна да осъзная какво нося в себе си. Благодаря!“
„Не вярвах в хомеопатията, но в комбинация с терапевтичните разговори получих неочаквана сила да се справя с паник атаките. Работата тук е професионална, но и дълбоко човешка.“
„Дълги години живях с тревожност и безсъние. След няколко сесии психотерапия и подходяща хомеопатична подкрепа започнах да се чувствам стабилна, спокойна и най-накрая да спя. За мен това място е истинско спасение.“
Година на чудесата Казвам се Иван и съм алкохолик. След много дълъг период на активен алкохолизъм, след безумието на пиенето и ада на абстиненцията, едвам успях да преживея. Физическата развалина и психическото дъно бях докаран почти неадекватен при д-р Димитров или както всички му казват – д-р Иво на 31 юли миналата година. И тогава
Здравей и от мен. Искам да ти кажа,че е рано да кажеш, че си от другата страна след като още си на метадон. И въпреки това се радвам, че гледаш на себе си като на един от бившите хероиново-зависими защото това, при положение че вярваш че си от „бившите“ ще изиграе важна роля в лечението